top of page
Szukaj

Trzecia rocznica Pracowni Stóp "Feetbuster" - Dzień otwarty z Agnieszką Szewczyk!


Z ogromną radością zapraszamy Was na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się już dzisiaj - dzień otwarty Pracowni Stóp "Feetbuster", świętujący naszą trzecią rocznicę obecności na krakowskiej mapie podologicznej. Jest to dla nas moment pełen dumy i radości, który chcemy świętować razem z Wami - naszymi wspaniałymi Klientami i sympatykami.


Co dla Was przygotowaliśmy?


Przez 6 godzin będziecie mieli niepowtarzalną okazję do poznania innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie podologii i pielęgnacji stóp. Wśród atrakcji znajdzie się prezentacja polskiej marki Larens, pioniera technologii liposomalnej, gdzie peptydy kolagenu rybiego zamknięte są w liposomach - rewolucja w pielęgnacji skóry i stóp.

Ponadto, zapraszamy na demonstrację fizykalnej terapii naczyniowej BEMER, która stymuluje mikrokrążenie, poprawiając zdrowie i samopoczucie stóp. Nie zabraknie również możliwości degustacji wody z filtra odwróconej osmozy, zapewniającej najwyższą czystość i świeżość.


Zarezerwujcie czas na nasze wydarzenie!


Nasz gabinet na ten wyjątkowy dzień rozszerzy swoje progi do 80m^2 pełnych atrakcji, wiedzy i zabawy. To wyjątkowa okazja, by lepiej poznać świat podologii, dowiedzieć się więcej o nowoczesnych metodach pielęgnacji oraz cieszyć się wspólnym czasem w miłej atmosferze.

Nie możemy się doczekać, aby Was gościć i razem świętować te piękne 3 lata. Do zobaczenia!


Data: 06-04-2024 Czas: 6 godzin atrakcji Lokalizacja: Pracownia Stóp "Feetbuster", Kraków


Do miłego zobaczenia, Kochani!
7 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Opmerkingen


bottom of page